Новини
Спартакіада школярів з волейболу
Відбулись районні змагання з волейболу серед дівчат за програмою Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст., в яких прийняли участь 7 команд. У гострому суперництві, гравці всіх команд продемонстрували цікавий і видовищний волейбол.
Переможцями і призерами стали :
Перше місце- команда Крушинівської загальноосвітньої І-ІІст., друге місце посіли спортсмени Мякохідської школи і третім призером змагань стали волейболісти Кошаринецької школи.
Відбувся шкільний шаховий турнір
Короткий текст новини
20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні
Короткий текст новини
Вибір та замовлення підручників
День безпечного Інтернету
6 лютого 2018 року у світі буде відзначатися День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Запрошуємо приєднатися до нас та підтримати День безпечного Інтернету!
Відкриття нового комп'ютерного класу
Сьогодні учні 9 класу вперше провели урок інформатики в новому комп'ютерному класі.